Včasih sem si iskal samo mlajše punce, pa sem bil vedno razočaran, saj so bile finančno zelo zahtevne, pri seksu pa bolj kot ne zadržane. Ko sem začel na Brazers gledati posnetke z malo starejšimi, pa sem ugotovil, da so nekatere prav odlično ohranjene in da me tudi one precej rajcajo, zato sem po novem vrgel oko tudi na kakšno nad 35, ki je bila ločena. In sem ugotovil, da imajo na Brazzers prav, kajti že druga ločenka, stara sicer 42, se je izkazala za odlično. Ne samo pri porivanju, kjer si je res privoščila več kot mlade, ampak tudi sicer – je simpatična in ima dobro telo, poleg tega pa nima nekih brezveznih obveznosti. Gre v službo, sicer pa ima čas zame in za seks, pri katerem nima zadržkov. Ko sem ji rekel, da je dobila priložnost samo zaradi filmov na Brazzers, se ji je to zdelo celo zabavno in je rekla, da potem pač dolguje Brazzers zahvalo, da je našla dvanajst let mlajšega, ki se ne brani njene riti. In res je, če ne bi bilo Brazzers, bi verjetno še vedno precej na ozko gledal in ne bi niti vedel, daso lahko malo starejše ženske tako odlične pri seksu, poleg tega pa še veliko manj sitne in zakomplicirane kot mlajše, saj si želijo predvsem prijateljstva in sprostitve pri fuku, ne pa nekih brezveznih romantičnih gest, ki so dejansko povsem nepomembne.